Reštaurácia

Skvelé jedlo aj atmosféra. V našej reštaurácii Studničky pre Vás každý deň pripravíme chutné a čerstvé mňamky. Domáca kuchyňa je naša špecialita 🙂 . Máme radi naše slovenské jedlá, ale hlavne pripravené doma v kuchyni a s láskou. A takéto jedlá Vám budeme aj servírovať v našej reštaurácii. Pani kuchárka Katka varí veľmi rada a to, že varí s láskou a úsmevom ochutnáte sami 🙂 .

Pre našich hotelových (ubytovaných) hostí ponúkame možnosť polpenzie, ktorá zahŕňa raňajky a večere. Návštevníci strediska Vernár si môžu pochutnať na výborných obedoch, počas ktorých servírujeme denné menu. Samozrejme, náš bar s bohatou ponukou teplých aj studených nápojov Vám je k dispozícii počas celého dňa.

Otváracie hodiny reštaurácie: 10:00 – 21:00 hod.
Raňajky:      7:30 – 9:30 hod.
Obedy:      11:30 – 14:00 hod.
Večere:    18:00 – 20:00 hod.

Raňajky sú základ dňa
Pre našich hostí máme pripravené chutné raňajky, ktoré servírujeme formou bufetu. Čerstvé pečivo, zeleninka ani ovocie nebudú chýbať v našej bufetovej ponuke. Horúci čaj či káva zahrejú a prebudia veľkých aj malých návštevníkov.

Obedy formou menu
Počas obeda máme nielen pre našich hotelových hostí, ale pre všetkých návštevníkov strediska Vernár – Studničky, pripravené bohaté denné menu. Horúca polievka zahreje a hlavné jedlo si môžete vybrať podľa vlastnej chuti – každý deň na výber až zo 4 jedál. A obed zakončíme sladkým dezertom. Na obedovom menu si u nás môžete pochutnať za zvýhodnenú cenu.

Večere
Bodku za skvelým dňom dá skvelá večera 🙂 .Pre našich hostí servírujeme večere formou bufetových stolov alebo formou výberu z menu. Základom je však vždy bohatý výber 🙂 . Sladký domáci dezert od našej pani kuchárky poteší malých aj veľkých maškrtníkov. 

Oslavujte u nás
V našej reštaurácií Vás radi privítame a pripravíme výborné občerstvenie podľa vlastného výberu.

Kapacita reštaurácie: 100 osôb.