Rekreačné poukazy

Za fantastickou dovolenkou nemusíte cestovať ďaleko. Stačí navštíviť náš hotel a obklopiť sa krásou a pokojom Slovenského raja. Navyše, letnú dovolenku na Slovensku si užijete ešte výhodnejšie, vďaka rekreačným poukazom.
 
Dovolenkujte na Slovensku, dovolenkujte doma a ušetrite
 
Využite možnosť ušetriť peniažky za svoju dovolenku. Od 1. januára 2019 môžete vďaka novému Zákonníku práce využiť príspevok na regeneráciu vo forme rekreačných poukazov. Podmienky uplatnenia sú jednoduché! Informujte sa u svojho zamestnávateľa o možnosti preplatenia časti výdavkov za váš pobyt prostredníctvom rekreačného poukazu. Ušetríte tak množstvo peniažkov za svoju dovolenku a navyše podporíte cestovný ruch v našej krásnej krajine. 
 
Kam na Slovensku? Spoznajte krásy Slovenského raja
 
Krásne a očarujúce miesto, ktoré jednoducho musíte vidieť. To je Slovenský raj. Prejdite sa hlbokými roklinami a zdolajte vysoké vodopády pomocou rebríkov. Slovenský raj je plný krásnych turistických cestičiek pre malých aj zdatných turistov.
Krásy Slovenského raja máte u nás na skok, stačí vykročiť zo svojej izby. Náš hotel je obklopený nádhernou prírodou a okolie obce Vernár ponúka množstvo zaujímavých miest. 
Využite možnosť rekreačných poukazov a vychutnajte si pokoj a ticho krásnej prírody. Rezervujte si svoju dovolenku u nás.