No signal, no stress. Skvelý víkendový pobyt s lyžovačkou!

No signal, no stress. Skvelý víkendový pobyt s lyžovačkou!

Hľadáte miesto, kde si skvele oddýchnete a úplne sa odtrhnete od každodenného života? Hotel Studničky je tá správna voľba. Doprajte si víkend plný spoločných chvíľ s partnerom, rodinou či priateľmi. Čaká vás výborný spánok v novučičkých izbách, skvelá lyžovačka priamo za dverami hotela, výborná domáca kuchyňa, ale predovšetkým absolútne ticho, krásna príroda všade navôkol a fantastická atmosféra.

No signal, no stress

Mobil nechajte doma, u nás signál nenájdete. Namiesto toho si však u nás skvele oddýchnite a úplne zreserujete svoju myseľ. Žiadne zdĺhavé telefónáty, žiadne urgentné maily ani naliehavé sms. Len hory, príroda, svah a absolútne ticho a pokoj. Aj bez mobilu a WiFi si však u nás užijete skvelý pobyt.

Hlboký nádych a hurá na svah

Pre náročnejších lyžiarov aj úplných začiatočníkov je stredisko Vernár Studničky ideálnou voľbou. Lyžiarske svahy ponúkajú až 1400 m tratí ľahkej a stredne ťažkej obtiažnosti. K dispozícii sú vám 3 lyžiarske vleky a bonusom je lyžiarska škola, požičovňa lyžiarskych potrieb či jednoduchý skiservis.

A to všetko priamo za dverami nášho hotela. Len pár krokov vás delí od fantastickej lyžovačky!

Mňamky, hamky každý deň

V našej hotelovej reštaurácii odštartujeme deň chutnými a výdatnými raňajkami. Čerstvé pečivo, zelenina aj ovocie v raňajkovej ponuke nesmú chýbať. A po skvelom dni vám pripravíme aj skvelú večeru. Základom našich večerných bufetov je bohatý výber a tešiť sa môžete aj na výbornú s láskou pripravenú domácu kuchyňu.

Spoločný večer si môžete spríjemniť aj nápojmi, ktoré vás zahrejú. Horúca čokoláda poteší našich najmenších hostí a dospelí nájdu v našej ponuke aj likéry TatraBalsam, svetové značky rumov či slovenské vína.

Kedy ste sa naposledy hrali?

Už si ani nespomínate? Je čas napraviť to! V našom hoteli sú vám k dispozícii aj rôzne spoločenské hry, vďaka ktorým prežijete krásne spoločné chvíle. A detičky sa zabavia aj v detskom kútiku.

Ubytovanie v prírode

V našich nových izbách si dokonale oddýchnete a vyspite sa doružova 🙂 K dispozícií pre vás máme 14 izieb a apartmánov a z každej z nich sa vám naskytne nádherný výhľad na okolitú prírodu. V izbách navyše dominujú prírodné materiály – kameň a drevo, vďaka čomu sa budete v každej izbe cítiť ozaj výborne.

Užite si víkendový pobyt s lyžovačkou

  • Ubytovanie v izbe Štandard na 2 noci (piatok – nedeľa) pre 2 osoby
  • Skvelá lyžovačka v stredisku Vernár – Studničky
  • Výdatné raňajky a bohaté večere formou bufetu v cene pobytu
  • Denné menu pre všetkých návštevníkov strediska len za 4,90 €
  • Úschovňa lyží priamo v hoteli a úschovňa batožiny
  • Množstvo spoločenských hier pre spoločné večery
  • Skvelá poloha hotela len 40 m od svahu

Cena: 179 € / 2 osoby na 2 noci

Tešíme sa na vás 🙂

Doprajte si intímnu atmosféru a absolútny pokoj. Rezervujte si svoj víkendový pobyt v hoteli Studničky telefonicky alebo e-mailom.